Zasněžený příběh

3.10.2015

Naše přátelské divadlo z Orlové - divadelní spolek svaté Anežky České nastudovalo hru o sv. Václavu. V kostele v Přívoze je k vidění 4.10.2015 v 18:00 hodin. 

Představení hrají dospělí herci, trvá cca hodinu, vstupné dobrovolné. Nenechte si ujít! 

Fotky z divadla jsou ZDE.


Vystoupení v Přívoze a setkání starých známých

16.01.2015

Zveme Vás na vánoční hru v povánoční době v neděli 18. ledna v 18:00 hodin, protože ta hvězda nad supermarketem tam pořád svítí. A možná právě v tomto povánočním čase budete mít více času ji opravdu uvidět :-). Hvězdu nad supermarketem bude k vidění v Přívoze. Ale nebude to u Alberta ;-). Bude to v sále OTU (tělovýchovné unie) na Náměstí Svatopluka Čecha 10, kousek od přívozského kostela viz. obrázek níže. Můžete se také orientovat podle plakátků a šipek na náměstí. Pokud chcete přijet tramvají, vystupte na zastávce Svatopluka Čecha. Je možné také přijet autem, volných parkovacích míst je o víkendu hodně (jen nenechávejte v autě viditelně cennosti). Vstupné je dobrovolné a bude použito na pokrytí nájmu sálu cca 900,- Kč, příp. zbytek bude použit jako dar na letní tábor. 

Po divadelním vystoupení, které trvá cca 40 minut bude setkání pro staré známé - děti, mládež i dospělé, co kdy s námi hráli divadlo nebo také ty, které známe třeba z táborů a jiných akcí... Těšíme se :-).

Obrázek, abyste lépe trefili (kliknutím na něj zvětšíte...) :-).Předpremiéra za námi

26.12.2014

​Na web bylo přidáno pár fotek z předpremiéry a nějaké mp3 ukázky písniček z generální zkoušky. Najdete je v Odehráno/Hvězda nad supermarketem. Přejeme Vám opravdu pravé Vánoce a těšíme se, že se přijdete podívat na naše divadlo :-).


Hrajeme...

21.12.2014

Divadlo Hvězda nad supermarketem je čtyřicetiminutovým zamyšlením nad smyslem Vánoc. Přijďte, dobře se dívejte, mějte odvahu se vydat na cestu.

předpremiéra 25.12.2014 v 16:00 hodin v Ostravě-Přívoze u sester Misionářek Lásky pro lidi bez domova.

premiéra 18.1.2015 v 18:00 hodin v Ostravě-Přívoze, sál OTU po veřejnost, vstupné dobrovolné.


Hvězda nad supermarketem

8.12.2014

Původní divadelní hru Hvězda nad supermarketem od Jitky Tomanové rozšířil Pavel Prejda. My jsme se rozhodli pro kompromisní řešení a navíc doplnili hru o vlastní autorské písně. Divadlo budete moci shlédnout v Ostravě-Přívoze počátkem ledna. Brzy zde najdete plakátek s dalšími informacemi. Už teď si ale můžete ve Zpěvníku najít text jedné z písní - Vánoční.


Vánoční hra

27.10.2014

Připravujeme novou vánoční hru, pár lidí dopisuje noty, máte se na co těšit :-)!